!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Logo Facebook
Sekce Nabídka úmělců

PETER NAGY A SKUPINA INDIGO

Slovenský umělec, rodák z Prešova, na sebe poprvé upozornil písní „Profesor Indigo“, která počátkem 80. let v tehdejších TV a rádiových hitparádách zaznamenala velký, přímo raketový vzestup. Patří ke generacím československých interpretů tzv. zlaté éry ( Elán, Žbirka,) což potvrdily úspěchy především v anketě Zlatý Slavík. Jeho hity jako „Kristýnka iba spí, Chráň svoje bláznovství, Láska je tu s námi, So mnou nikdy nezostárneš, Sme svoji, Aj tak sme frajeri“, patří nejen ke generačním hitům, ale i k oblíbeným písním mladší generace.

Jeho písničky stále patří k základům hudebního vysílání současných rádií. Interpret je v současnosti znám také jako umělecký fotograf. Před třemi lety oživil skupinu Indigo a postavil kapelu s novým obsazením a s novými tvářemi. Jeho koncert nabídne umělecký zážitek i pestrost jeho tvorby, včetně rokovějšího zabarvení některých jeho hitů.

 

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz