!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Sekce Koncerty a akce

JAKUB SMOLÍK Turné 60´

Jakub Smolík slaví v roce 2019 své životní jubileum. Ač na to nevypadá, čekají ho šedesátiny. Narozeninové koncerty s názvem Turné 60´s hosty jsou naplánované na říjen – listopad tohoto roku.


Koncertní vzpomínková ohlédnutí k životnímu jubielu odstartují dvěma speciálními koncerty a to 7. října v Praze v Divadle Hybernia, kde jako hosté vystoupí Vašo Patejdl, Michal David, Monika Absolonová, Těžkej Pokondr a Petr Kolář, a také v Brně, 10. října v Sono Centru, kde se představí jako gratulanti,  Ilona Csáková, Petr Kolář a Těžkej Pokondr.


Českobudějovické koncertní vzpomínání věčného romantika přinese poohlédnutí za uplynulými lety a připomene nejednu historku. Hosty pro tento speciální koncert jsou Petr Kolář, Štěpán Kojan a Franta Kasl. V programu zazní největší hity Jakubovy kariéry i duety s Petrem Kolářem, jehož písně obohatí program koncertu. Právě Petr Kolář složil pro Jakuba Smolíka i současný hit Medový čaj. Štěpán Kojan, frontman skupiny Keks, je propojen zase hitem „Víš“, který sám napsal a skoro zlidověl právě v podání Jakuba Smolíka a Franta Kasl, „český Bob Dylan“, byl nejen dlouholetým kapelníkem jeho doprovodné skupiny, avšak i úspěšným autorem mnoha písní jako jsou například „Zachraňte milenky“ aj. Fanoušek tohoto interpreta tak jistě zažije nevšední, ojedinělý zážitek.

 


středa 30. října 2019 – 19.00 hodin

DK METROPOL ČESKÉ BUDĚJOVICE - divadelní sál


Cena vstupenek: 560,- Kč a 490,- Kč.

 

 

Rezervaci vstupenek a objednávky zasílejte s uvedením tel. čísla na emailovou adresu:

vstupenky@agenturatrdla.cz

 

nebo na adresu:


Agentura TRDLA s.r.o.
Pražská 15, 370 04 České Budějovice

nebo DK METROPOL, Senovážné nám. č.2, 370 21 České Budějovice


Pokud budete chtít objednávku potvrdit a zakoupit vstupenky přednostně, tak vše posílejte pouze na adresu pořádající agentury. Zde předprodej vstupenek začíná již 15. 8. 2019.

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura%20Trdla%20Jakub%20Smolik%20Turne%2060%2002.jpg

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura%20Trdla%20Smolik%20Turne%2060%20Kolar%20Kojan%20Kasl.jpg

Petr Kolář, Štěpán Kojan, Franta Kasl

TOMÁŠ KAČO

Od rozladěného, polorozbitého pianina v Novém Jičíně ke klavírnímu křídlu ve vyprodané newyorské Carnegie Hall. Ze samouka se postupně stal jeden z nejlepších jazzových studentů prestižní americké Berklee College v Bostonu. Cesta Tomáše Kača, romského klavíristy vybaveného talentem od přírody a nezměrnou pílí, ale také skladatele, zpěváka a aranžéra, je úžasným příběhem splněných životních snů. Své sólové recitály staví především na improvizaci, s níž rozehrává do neopakovatelných hudebních kreací svůj jedinečný styl založený na syntéze klasiky, jazzu a tradiční romské hudby.

Českobudějovickému publiku se představí v recitálu „My Home“, jenž navazuje na tematiku jeho debutového alba, které bylo vydáno loni a na němž hostuje řada dalších význačných hudebníků. Vedle několikanásobného držitele ceny Grammy Johna Patitucciho a Ondřeje Gregora Brzobohatého se na přípravě alba podílel Kühnův dětský sbor i Tomášova mladší sestra Veronika.  Album je dokladem žánrové rozmanitosti i repertoárové otevřenosti. To vše představuje pro Tomáše Kača také metaforu k tomu, co pro něho znamená spojení „My Home“; také s ohledem na odstraňování různých předsudků žánrových, „rasových“ i jiných.

Koncert Tomáše Kača tak jistě nabídne nevšední umělecký zážitek všem vnímavým návštěvníkům; tedy všem posluchačům i fandům kvalitní muziky.

 


pondělí 4. listopadu 2019 – 19.30 hodin

DK METROPOL ČESKÉ BUDĚJOVICE - divadelní sál


Jednotné vstupné: 360,- Kč.

 

 

Rezervaci vstupenek a objednávky zasílejte s uvedením tel. čísla na emailovou adresu:

vstupenky@agenturatrdla.cz

 

nebo na adresu:


Agentura TRDLA s.r.o.
Pražská 15, 370 04 České Budějovice

nebo DK METROPOL, Senovážné nám. č.2, 370 21 České Budějovice


Pokud budete chtít objednávku potvrdit a zakoupit vstupenky přednostně, tak vše posílejte pouze na adresu pořádající agentury. Zde předprodej vstupenek začíná již 28. 5. 2019.

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura%20Trdla%20Ka%C4%8Do%2003.jpg

JULIE SVĚCENÁ – POHODA VÁNOC

Pohodové předvánoční období umocňuje vždy i krásná hudba. S tou přichází mladá a často vyhledávaná houslistka Julie Svěcená, dcera slavného virtuóze Jaroslava Svěceného, absolventka prestižní Royal Academy of Music v Londýně ve třídě profesora Rodneyho Frienda MBE (bývalého koncertního mistra London Philharmonic Orchestra, New York Philharmonic, BBC Symphony Orchestra). Za doprovodu komorního smyčcového orchestru Virtuosi Pragenses s koncertním mistrem Milanem Lajčíkem přednesou známé i méně známé skladby J. Myslivečka, A. Vivaldiho, J. S. Bacha a tradiční vánoční koledy. Koledy zazpívá sólista Semperoper v Drážďanech – mladý barytonista s velice slibnou kariérou Jiří Rajniš, který byl mj. nejmladším Donem Giovannim na letním operním festivalu v Bambergu v roce 2013.

Kromě Sinfonie in Es J. Myslivečka se posluchači mohou těšit na populární Koncert č. 4 f moll "Zima" RV 297 Antonia Vivaldiho z cyklu Čtvero ročních dob a dále také na Air J. S. Bacha, Koncert pro housle č. 1 /a moll/ téhož autora a oblíbené vánoční zpěvy, jakými jsou Tichá noc, Adeste Fideles, Panis Angelicus a také české vánoční koledy. Krásnou hudbu doplní proloženou recitací herečka a moderátorka Gabriela Filippi s dcerou Sofii.

 


čtvrtek 28. listopadu 2019 – 19.30 hodin

DK METROPOL ČESKÉ BUDĚJOVICE - divadelní sál


Vstupné: 420,- a 370,- Kč.

 

 

Rezervaci vstupenek a objednávky zasílejte s uvedením tel. čísla na emailovou adresu:

vstupenky@agenturatrdla.cz

 

nebo na adresu:


Agentura TRDLA s.r.o.
Pražská 15, 370 04 České Budějovice

nebo DK METROPOL, Senovážné nám. č.2, 370 21 České Budějovice


Pokud budete chtít objednávku potvrdit a zakoupit vstupenky přednostně, tak vše posílejte pouze na adresu pořádající agentury. Zde předprodej vstupenek začíná již 19. 8. 2019.

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura_Trdla_Svecena_02.jpg

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura_Trdla_Svecena_Filippi_Rajnis.jpg

Gabriela Filippi, Sofie Filippi, Jiří Rajniš

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz