!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Logo Facebook
Sekce Nabídka úmělců

JAKUB SMOLÍK

Současná umělecko interpretační osobnost, jež svými sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. Při poslechu hitů jako „Až se Ti jednou bude zdát“ , „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“ či „Prý chlapi nebrečí“ pookřeje nejedno ženské srdce.

Těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z.Bartáka, Fr.Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu.

Jakub Smolík má na kontě více než 20 alb a patří k českým interpretům s největší fanouškovskou základnou. Jeho koncerty doprovázeny jeho doprovodnou skupinou a vokalistkami jsou obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavné show.

 

VÁCLAV NECKÁŘ

Václav Neckář, zpěvák s nezaměnitelným hlasem i kouzlem osobnosti. Václav Neckář patří mezi legendy české hudební scény. V 60. letech se spolu s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou proslavil v uskupení Golden Kids. Později pokračoval úspěšně v sólové dráze s kapelou Bacily. Hity jako "Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Lékořice, Stín katedrál" a mnohé další zlidověly.

Do povědomí české společnosti se zapsal nejen svými nestárnoucími hity, ale i jako filmová postava několika úspěšných snímků (Ostře sledované vlaky, Skřivánci na niti nebo pohádka Šíleně smutná princezna).

Se skupinou Umakart nazpíval píseň "Půlnoční", která je mnohými odborníky považována na událost tuzemského popu roku 2011. Tato píseň byla také oceněna cenou Anděl 2011 za píseň i videoklip roku. Václav Neckář byl akademií populární hudby cen Anděl 2011 uveden do síně slávy.

 

Na základě tohoto uměleckého comebacku bylo natočeno v roce 2012 album „Dobrý časy“ s hity jako "Hledal jsem Tě, Pane" a "Tajemství", z autorské dílny protagonistů megahitu "Půlnoční", D. Neuwirtha a J. Švejdíka. Rok 2014 přinesl pak jeho vůbec první vánoční album „Mezi svými“, z nichž i díky videoklipům veřejnost zná především snímky „Andělé strážní" a „Ježíšku z dávných dnů“.

 

ANDREA T. KALIVODOVÁ

 

VÁCLAV NOID BÁRTA

Václav Noid Bárta, český rockový zpěvák, textař, herec a hudební skladatel v jedné osobě. Hudbě se věnuje od svého mládí a momentálně působí v hudebním divadle Karlín. Účinkoval v těch nejznámějších muzikálech, a sice Carmen, Jesus Christ Superstar, Aida nebo také Hamlet.


Nazpíval například píseň „Chci zas v tobě spát“ nebo „Nezvládám“. Proslavil se také četnými vystoupeními s Lucií Bílou, se kterou se v roce 2006 i oženil. Na konci roku 2015 vydal své album „Jedinej krok“, do kterého zařadil například i píseň s Martou Jandovou a Ondřejem Brzobohatým. Jeho koncertní vystoupení nabízí dynamické koncertní šou, podbarvené skvělými muzikanty a smyčcovým kvartetem. Václav Noid Bárta se  také představil jako autor hudby k filmu Kajínek.

 

VĚRA MARTINOVÁ

Všeobecně uznávaná „první dáma české country“, zpěvačka, kytaristka, písničkářka i producentka, působila krátce ve skupině Schovanky, kde již natočila první snímky jako Pláčou Tvoje oči. Svojí sólovou dráhu nastartovala v roce 1989 a to především svým debutovým albem „Dál jen vejdi“.

 

V 90. letech zaznamenávala další skvělé úspěchy díky, dnes již, legendárním hitům jako jsou „Nebe, peklo, ráj“, „O´, Pane náš“, „Mý blues“ aj. Poslední léta spolupracuje a koncertuje s britským zpěvákem a kytaristou Jamie Marshallem, který se autorsky i interpretačně také podílel na albech „Věřím svým snům“ či „Křídel se nezříkám“.

 

PETER NAGY A SKUPINA INDIGO

Slovenský umělec, rodák z Prešova, na sebe poprvé upozornil písní „Profesor Indigo“, která počátkem 80. let v tehdejších TV a rádiových hitparádách zaznamenala velký, přímo raketový vzestup. Patří ke generacím československých interpretů tzv. zlaté éry ( Elán, Žbirka,) což potvrdily úspěchy především v anketě Zlatý Slavík. Jeho hity jako „Kristýnka iba spí, Chráň svoje bláznovství, Láska je tu s námi, So mnou nikdy nezostárneš, Sme svoji, Aj tak sme frajeri“, patří nejen ke generačním hitům, ale i k oblíbeným písním mladší generace.

Jeho písničky stále patří k základům hudebního vysílání současných rádií. Interpret je v současnosti znám také jako umělecký fotograf. Před třemi lety oživil skupinu Indigo a postavil kapelu s novým obsazením a s novými tvářemi. Jeho koncert nabídne umělecký zážitek i pestrost jeho tvorby, včetně rokovějšího zabarvení některých jeho hitů.

 

MILAN DROBNÝ A IVETTA SIMONOVÁ

Vzpomínkový pořad, kde uslyšíte řadu evergreenů, které oba protagonisty doprovázely v 70. a 80. letech minulého století včetně zlatých hitů Milana Chladila z této doby. Program je zpestřen i různými zážitky ze života obou umělců, kteří právem patří mezi pilíře československé populární scény 20. století.

 

Koncertní program uspokojí především starší generaci, jež bude jistě oslovena písněmi svého mládí jako jsou:

 

Pláču sůl, Loď už vyplouvá, Po půlnoci, Ztrácím svou lásku, Chtěla bych kapelu, Pod starou lucernou, Santa Anna Maria, Teď už je ráno, O nás dvou, Děti z Pirea a další.

 

LAĎA KERNDL

V ostrých taktech swingu chraptí jako legendární Louis Armstrong. Temperamentem a smyslem pro živelnou muziku se řadí k Franku Sinatrovi. Tento interpret, jehož představení nabízejí opravdový zážitek a atmosféru swingu s americkými atributy, je známý mimo jiné i svým vytrvalým bojem s rakovinou, nad kterou také zvítězil. Svojí hudbu má opravdu v krvi a jeho styl a bravurní angličtina připomíná krásné staré časy, kdy tato muzika ovládala celý svět.


Svět, který také zná ze svých lodních plaveb, kde téměř čtvrt století hrával. Laďa Kerndl účinkuje na řadě společenských akcí nebo v koncertním programu se souborem Jazz Friends, kde mimo jiné hostuje i jeho dcera Tereza, v současnosti také úspěšná popová zpěvačka.

 

PINK FLOYD CLASSICS

Filharmonie Hradec Králové nabízí svému publiku projekt, s nímž absolvovala v roce 2010 turné po Německu. Tomuto programu tleskaly tisíce posluchačů v Hamburku, Düsseldorfu, Dortmundu, Hannoveru, Berlíně, Lipsku či Mnichově. Součástí symfonického orchestru pod vedením M. Machka je i rocková skupina, vokálního kvartet Q VOX ve složení T.Krejčí, P. Julíček, T. Badura a A. Procházka, saxofonista A. Mühlhansl a kytarista J. Sova.


Posluchači uslyší takové hity jako „Whish You Were Here“, „Money“, „Echoes“, „High Hopes“, „Sorrow“ nebo „Shine On You Crazy Diamond“ v klasických verzích, které byly aranžovány speciálně pro tento projekt. Svým výborným obsazením dosahuje orchestr toho, že melodie mají úžasnou dynamiku a výbušnost legendárních Pink Floyd, ale přitom si zachovávají svůj orchestrální zvuk a originální zvukové efekty.

 

SYMPHONIC QUEEN

Severočeská filharmonie Teplice nabízí svému publiku projekt, s nímž v současnosti absolvuje turné po Německu. Tento projekt navazuje na veleúspěšný program PINK FLOYD CLASSICS, který českobudějovická veřejnost mohla loni také zažít. Součástí symfonického orchestru pod vedením M. Machka je  vokální kvartet Q VOX, kytarista Jiří Sova a sólisté Marek Olbryzmek – tenor a Hana Škarková – soprán.

Posluchači uslyší takové tituly jako „Radio Ga Ga“, „Barcelona“, „One Vision“, „I Want To Break Free“,  „Killer Queen“ nebo „We Are The Champions“ v klasických verzích, které byly aranžovány speciálně pro tento projekt. Svým výborným obsazením dosahuje orchestr toho, že melodie mají úžasnou dynamiku a výbušnost legendárních Queen, ale přitom si zachovává svůj orchestrální zvuk a originální zvukové efekty.

 

PETR BENDE

Stříbrný finalista druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák, muzikálový Hamlet a multiinstrumentalista (kytara, bicí, klávesy, harmonika) ve své show složené z vlastních skladeb předvádí spolu se svou výjimečnou kapelou špičkové hudební výkony a zajímavou hudbu z oblasti poprocku.

 

Tento umělec vydal dosud dvě autorské desky a jedno live CD/DVD - záznam Vánočního koncertu z Janáčkova divadla v Brně. Velký úspěch dosud zaznamenaly skladby jako Nad horú svítá, Anděl perutí mách, Zaklínám své moře a další. Na podzim roku 2011 spatří světlo světa již třetí autorské album! Petr Bende, kritiky uznávaný muzikant, splňuje se svou hudbou a uměleckými předpoklady nejvzácnější spojení „autor hudby, textař, interpret“ pro dosažení nejvyšších pozic na našem hudebním poli.

 

IRENA BUDWEISEROVÁ

Irena Budweiserová je jedna z nejvšestrannějších osobností na české hudební scéně. To dokládá množství hudební cen i žánrová pestrost její dosavadní tvorby. Než se vydala na sólovou dráhu, byla skoro 30 let zpěvačkou ve skupině Spirituál kvintet!

Na jejích koncertech mají posluchači možnost slyšet spirituály s gospely, jazzové standardy, blues, soul i folkové balady.

Irenu v současné době doprovází její skupina Fade In ve složení: Miroslav Linka - akustická kytara, Jaroslav Šindler - elektrická kytara a Vít Fiala - kontrabas. Irena sama používá různé percusivní nástroje, zvonečky, kabasu apod.

 

JANEK LEDECKÝ

Janek Ledecký představuje jednu z mála osobností české pěvecké scény, která vystudovala práva, avšak hudba tohoto interpreta ovlivnila natolik, že na počátku 80. let stál u zrodu kapely Žentour. S touto kapelou vystupoval a vydával úspěšná alba až do r. 1992, kdy nastartoval svou sólovou pěveckou kariéru. Po zdařilých albech „Žentour 001“ nebo „Žentour 002“ tak přišly desky sólové: „ Na ptáky jsme krátký“, „Právě teď“, „Sliby se maj plnit o Vánocích“ a další.


Od let 90. byl Janek Ledecký několikrát nominován v soutěžích Gramy či Český slavík Mattoni, zde byl čtyřikrát oceněn bronzovým a jednou stříbrným slavíkem v kategorii zpěvák roku.


V posledních letech se věnuje také hudbě muzikálové, mezi nejznámější počiny se řadí muzikály Hamlet a Galileo, k nimž složil hudbu. V současné době připravuje s členy kapely Žentour novou desku pod názvem „Žentour 007“.

 

PETR REZEK

Zpěvák, kytarista, skladatel a textař je znám především jako představitel pohodových písniček ze 70. tých a 80. let naší  scény.

 

Poprvé na sebe více upozornil vedle Petry Černocké ve skupině Zdeňka Merty Kardinálové. Mezi jeho dodnes nejvýraznější období se řadí účinkování ve skupině Karla Vágnera (od 1976), kde vytvořil s Hanou Zagorovou nezapomenutelné duety jako jsou Ta pusa je Tvá, Duhová víla aj. V 80. letech se prezentoval již jako sólový zpěvák se svou skupinou Centrum. Nejznámější hity : Modrá zem, Přátelství, S písní lesů, vod a strání, Kdysi dávno chtěl jsem lítat, Jsi, Kino Gloria, Život je film ...

 

TOMÁŠ LINKA A PŘÍMÁ LINKA

Úspěšný představitel naší country scény, nejvíce známý z účinkování ve skupinách Greenhorns a Fešáci. Řadu známých snímků natočil i s Pavlem Brümerem a skupinou Cadillac. Dnes mimo jiné vystupuje se svou kapelou Přímá Linka, jejíž repertoár obsahuje v prvé řadě nejúspěšnější hity tohoto zpěváka jako například „Svítá ve tvých tvářích“, „Paní má se má“, „Chci být vodou na tvůj mlýn“, ale také i známé evergreeny Michala Tučného, které jsou součástí pořadu „Vzpomínka na Michala Tučného“, jenž má v současné době velký divácký ohlas.

 

COUNTRY SISTERS

Severočeská skupina temperamentních zpěvaček, muzikantek a tanečnic, jejíž vznik sahá až do roku 1972, kdy byla známá ještě pod názvem Jizerská Protěž. Kapela pod vedením Soni Kociánové má za sebou více než tisíc vystoupení v různých zemích Evropy i zámoří, kde vždycky sklidila značný úspěch i po boku velkých světových country hvězd.


Při svých živých show využívají bezdrátový systém pro mikrofony i nástroje, což umožní členkám souboru vstupovat do hlediště a přiblížit se tak publiku. V jejich repertoáru figurují vedle klasické country, tradicionálů a evergreenů i moderní hity poslední doby a v neposlední řadě i rock & roll. Vystoupení této dívčí formace tak splňuje všechny atributy dobré country a pěkné podívané.

 

KUČEROVCI

Skupina patří svým specifickým repertoárem a dlouholetou tradicí mezi nejoblíbenější soubory v ČR. Jméno souboru je odvozeno od jejího zakladatele Václava Kučery. Nejzářivější úspěchy zaznamenala zejména díky hitům CUCURRUCUCU, LA PALLOMA, TÚ SOLO TÚ, REGE REGE. Soubor  stále hraje a prezentuje repertoár ze střední a Latinské Ameriky, v současnosti více převládá i mexická lidová tvorba.  Skupina je blízká všem, kteří upřednostňují hudbu rytmickou, temperamentní, ale také lyrickou hranou s výjimkou havajské kytary, zcela akusticky.

 

YELLOW SISTERS

Yellow Sisters je ženská vokální skupina - a cappella kvartet, který svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funku, r´n´b, world music, jazzu i reggae. Yellow Sisters jsou zvukovými iluzionistkami a nechávájí se často inspirovat zvuky přírody. Ve svých autorských písních experimentují s hlasem a hledají originální způsoby vyjádření melodie a rytmu.

Skupina existuje od roku 2005 a od té doby vystupovala ve více nez 400 koncertních sálech, divadlech, klubech, ale i na různých festivalech, ať už v rámci České republiky, či v zahraničí. Vydala dvě alba Singalana a Tubab Woman, ke kterému můžete shlédnout pozoruhodný videoklip. V roce 2011 přizvaly Yellow Sisters ke spolupráci zpěváka, multiinstrumentalistu a skladatele Petra Wajsara, který kapele dodal zcela nový rozměr a vystupuje s ní na vybraných akcích jako host.

 

KAMILA NÝVLTOVÁ

Muzikálová hvězda a účastnice pěvecké show TV Nova X Factor, kde se probojovala až do TOP 5, ve zcela novém koncertním programu.


Během jednoho roku se stala sólistkou předních muzikálových scén, kde ztvárnila královnu Kleopatru, Angeliku a Adrianu v muzikálu Dracula. Zde také umělecky potkala Daniela Hůlku. V současnosti je Kamilla Nývltová sólistkou divadel Brodway a Hybernia v Praze. Na jaře 2010 vydala své debutové album, natočila videoklip a založila svou doprovodnou kapelu Fancy Free. Koncertní program nabízí pop, soul, rockové balady i muzikálové melodie, čímž jistě osloví nejednoho posluchače napříč generacemi.


Z koncertu tak návštěvníci budou odcházet naplněni krásnými melodiemi s energií, kterou Kamila rozdává plnými doušky. V programu může spoluúčinkovat Bohouš Josef nebo Daniel Hůlka, se kterým zpívá řadu svých společných, muzikálových duetů. Představení je tak jedinečným hudebním zážitkem.

 

 

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz