!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Logo Facebook
Sekce Nabídka úmělců

KAMILA NÝVLTOVÁ

Muzikálová hvězda a účastnice pěvecké show TV Nova X Factor, kde se probojovala až do TOP 5, ve zcela novém koncertním programu.


Během jednoho roku se stala sólistkou předních muzikálových scén, kde ztvárnila královnu Kleopatru, Angeliku a Adrianu v muzikálu Dracula. Zde také umělecky potkala Daniela Hůlku. V současnosti je Kamilla Nývltová sólistkou divadel Brodway a Hybernia v Praze. Na jaře 2010 vydala své debutové album, natočila videoklip a založila svou doprovodnou kapelu Fancy Free. Koncertní program nabízí pop, soul, rockové balady i muzikálové melodie, čímž jistě osloví nejednoho posluchače napříč generacemi.


Z koncertu tak návštěvníci budou odcházet naplněni krásnými melodiemi s energií, kterou Kamila rozdává plnými doušky. V programu může spoluúčinkovat Bohouš Josef nebo Daniel Hůlka, se kterým zpívá řadu svých společných, muzikálových duetů. Představení je tak jedinečným hudebním zážitkem.

 

 

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz