!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Logo Facebook
 
Sekce Novinky

Vážení příznivci a fanoušci našich koncertů a agentury,


v kontextu se situací kvůli epidemii Covid 19 a následném mírném uvolňování, jsme nuceni přeložit již  po několikráte avízovaný koncert Jakuba Smolíka v Č. Budějovicích, čímž se termín 31. května 2021 ruší.

Vláda sice nyní v oblasti kultury uvolňuje, nicméně lze v tuto chvíli realizovat koncert jen pro 50% kapacity sálu, čímž bychom část z Vás nemohli uspokojit a vznikl by tak velký zmatek, kdo se může zúčastnit daného koncertu a kdo nikoli. Určitě nás chápete.

Vstupenky, které již máte zakoupené s datem 25.10.2020 (respektive přesunutými daty) budou platné pro vánoční koncert J. Smolíka v Českých Budějovicích, jenž se koná 14. prosince 2021 a kdy již patrně nebudou platit žádná vládní omezení. Věřím, že tuto situaci i řešení pochopíte a vstupenky si pečlivě uschováte pro tento předvánoční termín koncertu. Vstupenky tedy zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení i trpělivost.  Zároveň vám přejeme pěkné prázdninové zážitky.


Aleš TRDLA

Agentura TRDLA s.r.o.

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz