!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Sekce Koncerty a akce

TOMÁŠ KAČO

Od rozladěného, polorozbitého pianina v Novém Jičíně ke klavírnímu křídlu ve vyprodané newyorské Carnegie Hall. Ze samouka se postupně stal jeden z nejlepších jazzových studentů prestižní americké Berklee College v Bostonu. Cesta Tomáše Kača, romského klavíristy vybaveného talentem od přírody a nezměrnou pílí, ale také skladatele, zpěváka a aranžéra, je úžasným příběhem splněných životních snů. Své sólové recitály staví především na improvizaci, s níž rozehrává do neopakovatelných hudebních kreací svůj jedinečný styl založený na syntéze klasiky, jazzu a tradiční romské hudby.

Českobudějovickému publiku se představí v recitálu „My Home“, jenž navazuje na tematiku jeho debutového alba, které bylo vydáno loni a na němž hostuje řada dalších význačných hudebníků. Vedle několikanásobného držitele ceny Grammy Johna Patitucciho a Ondřeje Gregora Brzobohatého se na přípravě alba podílel Kühnův dětský sbor i Tomášova mladší sestra Veronika.  Album je dokladem žánrové rozmanitosti i repertoárové otevřenosti. To vše představuje pro Tomáše Kača také metaforu k tomu, co pro něho znamená spojení „My Home“; také s ohledem na odstraňování různých předsudků žánrových, „rasových“ i jiných.

Koncert Tomáše Kača tak jistě nabídne nevšední umělecký zážitek všem vnímavým návštěvníkům; tedy všem posluchačům i fandům kvalitní muziky.

 


pondělí 4. listopadu 2019 – 19.30 hodin

DK METROPOL ČESKÉ BUDĚJOVICE - divadelní sál


Jednotné vstupné: 360,- Kč.

 

 

Rezervaci vstupenek a objednávky zasílejte s uvedením tel. čísla na emailovou adresu:

vstupenky@agenturatrdla.cz

 

nebo na adresu:


Agentura TRDLA s.r.o.
Pražská 15, 370 04 České Budějovice

nebo DK METROPOL, Senovážné nám. č.2, 370 21 České Budějovice


Pokud budete chtít objednávku potvrdit a zakoupit vstupenky přednostně, tak vše posílejte pouze na adresu pořádající agentury. Zde předprodej vstupenek začíná již 28. 5. 2019.

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura%20Trdla%20Ka%C4%8Do%2003.jpg

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz