!Stará verze prohlížeče

Používáte starou verzi prohlížeče Internet Explorer pro který není tento web plně optimalizovaný. Stahněte a nainstalujte si prosím zde nejnovější verzi

Logo Facebook
Sekce Koncerty a akce

ROMAN HORKÝ 60 – KAMELOT

„Zaprášené diamanty“ Tour 2024 je unikátní koncertní projekt zpěváka, textaře, skladatele a frontmana brněnské skupiny Kamelot, jejíž vznik se datuje k roku 1982.


Roman Horký, zpěvák a kytarista jedné z nejúspěšnějších folkových a trampských  hudebních skupin České republiky si připomene v roce 2024 své významné životní jubileum 60 let. Toto výročí oslaví se svými příznivci v rámci celorepublikového turné, ve kterém návštěvníci uslyší nejen celou řadu hitů jako „Levnej hotel“, „Čas rozchodů“, „Pozor, tunel!“, „Země antilop“, „Slib“, „Honolulu“, „Island“, „Když vlaky jedou“, „Dlouhá pláž“ a další písně, ale i zavzpomínají pomocí  foto obrázků na jeho dlouholetou kariéru.


V muzice není Roman Horký stylově omezen, jeho nejtypičtějším žánrem jsou nicméně trampské písně a folk – rock. Za svojí kariéru složil a otextoval přes tři sta písní. Je držitelem mnoha hudebních ocenění (10× Kamelot – kapela roku, 3× Kamelot – album roku) a natočil přes dvacet autorských alb, z toho 15 z nich bylo oceněno titulem „Zlatá deska“ a dvě alba získala titul „Platinová deska“ i „Multiplatinová deska“.


Jako host večera také vystoupí zpěvačka Ilon Leichtová, známá z plzeňské bluegrassové kapely BlueGate.


Zaprášené diamanty je název i stejnojmenného alba, který u této příležitosti právě na konci roku 2023 vychází a bude k dispozici ke koupi na tomto koncertu.

 


Pondělí 18. března 2024 – 19.30 hodin

DK METROPOL ČESKÉ BUDĚJOVICE - divadelní sál


Cena vstupenek: 500,- Kč, 480 Kč a 450,- Kč.

 

 

Rezervaci vstupenek a objednávky zasílejte s uvedením tel. čísla na emailovou adresu:

vstupenky@agenturatrdla.cz

 

nebo na adresu:


Agentura TRDLA s.r.o.
Pražská 15, 370 04 České Budějovice

nebo DK METROPOL, Senovážné nám. č.2, 370 21 České Budějovice

 

Pokud budete chtít objednávku potvrdit a zakoupit vstupenky přednostně, tak vše posílejte pouze na adresu pořádající agentury. Zde předprodej vstupenek začíná již 22. 11. 2023.

 

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura_Trdla_Kamelot.jpg

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura_Trdla_Roman_Horky_Kamelot_02.jpg

http://www.agenturatrdla.cz/soubory/foto/Agentura_Trdla_Ilon_Leichtova_Kamelot.jpg

Agentura TRDLA s.r.o.

Telefon: +420 387 318 839

Mobil: +420 603 845 254

E-mail: agenturatrdla@agenturatrdla.cz